kapela výtečných muzikantů, kteří kombinují perské i arabské rytmicko-harmonické postupy
Kontakt: Jiří Kout, tel.: +420736177574, mail: jiri.kout@gmail.com

AKCE CIHLA!!!

31. března 2009 v 21:25 | Admin |  ostatní
Skupina Amirante se letos stala hrdým interpretem desátého, výročního, ročníku Akce cihla!!! Tato celostátní kampaň na podporu lidí s mentálním postižením je v Praze zajišťována občanským sdružením Portus a je veřejně podporována například Pavlem Liškou, Klárou Issovou nebo Jiřím Bartoškou.
Amirante vystoupí 24.6.2009 na oslavě desátých narozenin Akce cihla. Oslava proběhne na lodi Tajemství bratří Formanů. Plavba začne v 19:00, kotviště Holešovice. Jedná se o veřejný koncert, takže jste všichni srdečně zváni :) Vstupenky bude možné zakoupit u stánků s cihlami, které se na jaře již tradičně objeví v našich ulicích. Podporou této kampaně, koupí vstupenek a cihel, pomáháte budovat chráněné bydlení mentálně postiženým!
17.6.2009 bude Ali se svými spoluhráči prodávat cihly u stánku v Praze na pěší zóně. Pokud se vydaří počasí, můžeme se před nadcházejícím koncertem dočkat i hudební ochutnávky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Samantha Samantha | E-mail | 17. dubna 2009 v 22:31 | Reagovat

Ahoj Ali, sestra Tě moc pozdravuje. Fandila Ti v SuperStar, přijedˇse podívat do Domažlic co nejdřív. Já, její mladší sestra, Tě zbožňuju. Líbíš se mi. Přijedˇse podívat na Chodské slavnosti. Jsou každý rok v srpnu. Letos  Chodské slavnosti začínají 14., 15., 16. srpna 2009. Můj E-mail: vonpe@seznam.cz  

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama